Ansatte

Trafikkskolen åpner igjen! Viktig informasjon om smitteverntiltak ved trafikkskoler. Se informasjon i menyen.

Om Røyken & Hurum Trafikkskole A/S i Hurum - Drammen - Lier og Drøbak

Røyken & Hurum Trafikkskole A/S
Tlf. 32791400
Kontoret er åpent fra kl. 11.00 - 15.00 mandag - torsdag, fredag stengt.
Kjøreopplæring i Røyken -Hurum - Drammen - Lier og Drøbak - Follo og Frogn
Vi er en trafikkskole med 10 trafikklærere, et solid team med lang erfaring og stor kompetanse.
Med 45 års erfaring innen kjøreopplæring, er Røyken & Hurum Trafikkskole AS en av Buskeruds mest tradisjonsrike trafikkskoler. Dette kombinert med at vi har en av de mest moderne læringsteknikkene innen kjøretrening, gjør oss til et sikkert valg når du skal ta førerkortet.

Vi er til for deg!
Velger du oss, kommer du raskt og sikkert til målet.
En kjøreskole med trivsel , kvalitet og effektivitet!

Aage Braaten

Aage Braaten
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE

975 83 580

aage@rh-trafikkskole.no

Anki Hansen

Anki Hansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

938 10 722

anki@rh-trafikkskole.no

Bjørn Thomas Johansen

Bjørn Thomas Johansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

954 40 858

bjorn@rh-trafikkskole.no

Elisabeth Thorbjørnsen

Elisabeth Thorbjørnsen
Daglig leder

991 62 728

kontor@rh-trafikkskole.no

Frans Terje Hansen

Frans Terje Hansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, B96, BE

468 37 015

terje@rh-trafikkskole.no

Marius Kristiansen

Marius Kristiansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, A, A1, A2

928 28 283

marius@rh-trafikkskole.no

Morten Jacobsen Røyken/Hurum/Drøbak

Morten Jacobsen Røyken/Hurum/Drøbak
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, AM146

481 47 535

morten@rh-trafikkskole.no

Peter BrevikHansen

Peter BrevikHansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

458 30 783

peter@rh-trafikkskole.no

Tom Hansen

Tom Hansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B

920 97 785

tom@rh-trafikkskole.no

Tommy Johansen

Tommy Johansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE

936 92 504

tommy@rh-trafikkskole.no

Kommende aktiviteter

Mørkekjøring (B)

28. okt / Kontor Lier, Lierstranda 84 / 1.750 kr

Mørkekjøring (TG)

28. okt / kontor Lier / 1.750 kr

Mørkekjøring (B)

28. okt / Røyken & Hurum Trafikkskole A/S, Nordre Sætrevei 46, 3475 Sætre / 1.750 kr

Mørkekjøring (B)

28. okt / Røyken & Hurum Trafikkskole A/S, Nordre Sætrevei 46, 3475 Sætre / 1.750 kr

Ta kontakt

Medlem av:

Autoriserte Trafikkskolers Landsforbund-logo

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker rh-trafikkskole.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Røyken & Hurum Trafikkskole A/S i Hurum - Drammen - Lier og Drøbak kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn