Ansatte

Kjøreopplæring:

Om Røyken & Hurum Trafikkskole A/S i Hurum - Drammen - Lier og Drøbak

Røyken & Hurum Trafikkskole A/S
Tlf. 32791400
Kontoret er åpent fra kl. 11.00 - 16.00 mandag - torsdag, fredag stengt.

Kjøreopplæring i Røyken -Hurum - Drammen - Lier og Drøbak - Follo og Frogn
Vi er en trafikkskole med 11 trafikklærere, et solid team med lang erfaring og stor kompetanse.
Med 45 års erfaring innen kjøreopplæring, er Røyken & Hurum Trafikkskole AS en av Buskeruds mest tradisjonsrike trafikkskoler. Dette kombinert med at vi har en av de mest moderne læringsteknikkene innen kjøretrening, gjør oss til et sikkert valg når du skal ta førerkortet.

Vi er til for deg!
Velger du oss, kommer du raskt og sikkert til målet.
En kjøreskole med trivsel , kvalitet og effektivitet!

Aage Braaten Drammen/Lier

Aage Braaten Drammen/Lier
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

975 83 580

aage@rh-trafikkskole.no

Anki Hansen Drøbak/Røyken/Hurum

Anki Hansen Drøbak/Røyken/Hurum
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

938 10 722

anki@rh-trafikkskole.no

Bjørn Thomas Johansen   Drammen/Lier

Bjørn Thomas Johansen Drammen/Lier
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

954 40 858

bjorn@rh-trafikkskole.no

Elisabeth Thorbjørnsen

Elisabeth Thorbjørnsen
Daglig leder

940 05 257

kontor@rh-trafikkskole.no

Frans Terje Hansen           Røyken/Hurum/Drøbak

Frans Terje Hansen Røyken/Hurum/Drøbak
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, B96, BE

468 37 015

terje@rh-trafikkskole.no

Hans Hansen  Røyken/Hurum/Drøbak

Hans Hansen Røyken/Hurum/Drøbak
Administrasjon

Underviser i klasse
B, TG, BAut, Annet

900 10 915

hans@rh-trafikkskole.no

Marius Kristiansen / Drøbak

Marius Kristiansen / Drøbak
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, A, A1, A2

928 28 283

marius@rh-trafikkskole.no

Morten Jacobsen Røyken/Hurum/Drøbak

Morten Jacobsen Røyken/Hurum/Drøbak
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, AM146

481 47 535

morten@rh-trafikkskole.no

Peter Brevik Hansen Røyken/Hurum/Drøbak

Peter Brevik Hansen Røyken/Hurum/Drøbak
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

458 30 783

peter@rh-trafikkskole.no

Stein Rognlie  / Drøbak

Stein Rognlie / Drøbak
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

980 45 878

stein@rh-trafikkskole.no

Tom Hansen Røyken/Hurum/Drøbak

Tom Hansen Røyken/Hurum/Drøbak
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut

920 97 785

tom@rh-trafikkskole.no

Tommy Johansen / Drøbak

Tommy Johansen / Drøbak
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

936 92 504

tommy@rh-trafikkskole.no

Kommende aktiviteter

21. nov / Kontor sætre / 1.750 kr

22. nov / Kontor drøbak / 1.750 kr

22. nov / Kontor Drøbak / 1.750 kr

26. nov / kontor Drøbak / 2.350 kr

Ta kontakt

Adresse

Nordre Sætrevei 46

3475 Sætre

327 91 400

kontor@rh-trafikkskole.no

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker rh-trafikkskole.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Røyken & Hurum Trafikkskole A/S i Hurum - Drammen - Lier og Drøbak kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn