Aage Braaten Drammen/Lier (automat/manuell)

Aage Braaten Drammen/Lier (automat/manuell)

Trafikklærer

975 83 580

aage@rh-trafikkskole.no

Ann Kristin Hansen Drøbak/Røyken/Hurum (manuell)

Ann Kristin Hansen Drøbak/Røyken/Hurum (manuell)

Trafikklærer

938 10 722

anki@rh-trafikkskole.no

Bjørn Thomas Johansen Drammen/Lier (manuell)

Bjørn Thomas Johansen Drammen/Lier (manuell)

Trafikklærer

954 40 858

bjorn@rh-trafikkskole.no

Elisabeth Thorbjørnsen

Elisabeth Thorbjørnsen

Administrasjon

940 05 257

kontor@rh-trafikkskole.no

Frans Terje Hansen Røyken / Hurum (manuell)

Frans Terje Hansen Røyken / Hurum (manuell)

Trafikklærer

468 37 015

terje@rh-trafikkskole.no

Hans Hansen  Drøbak/Røyken/Hurum (automat)

Hans Hansen Drøbak/Røyken/Hurum (automat)

Daglig leder / Trafikklærer

900 10 915

hans@rh-trafikkskole.no

Marius Kristiansen Drøbak (manuell)

Marius Kristiansen Drøbak (manuell)

Trafikklærer

928 28 283

marius@rh-trafikkskole.no

Morten Jacobsen Drøbak/Røyken/Hurum (automat/manuell

Morten Jacobsen Drøbak/Røyken/Hurum (automat/manuell

Trafikklærer

481 47 535

morten@rh-trafikkskole.no

Peter Brevik Hansen Drøbak/Røyken/Hurum (manuell)

Peter Brevik Hansen Drøbak/Røyken/Hurum (manuell)

Trafikklærer

458 30 783

peter@rh-trafikkskole.no

Stein Rognlie Drøbak (manuell)

Stein Rognlie Drøbak (manuell)

Trafikklærer

980 45 878

stein@rh-trafikkskole.no

Tom Hansen Drøbak/Røyken/Hurum (automat/manuell)

Tom Hansen Drøbak/Røyken/Hurum (automat/manuell)

Trafikklærer

920 97 785

tom@rh-trafikkskole.no

Ta kontakt





Adresse

Nordre Sætrevei 46

3475 Sætre

327 91 400

kontor@rh-trafikkskole.no