Priser

Kjøreopplæring:

Vi tilbyr opplæring i følgende klasser


Priser klasse B

Kjøretime

Kjøretime (45 min)

685 kr

Kjøretime automat (45 min)

685 kr

Trinnvurdering trinn 2 (45 min)

770 kr

Trinnvurdering trinn 3 (45 min)

770 kr

Førerprøve (60 min)

2 450 kr

Teoriundervisning (45 min)

470 kr

Kurs

Sikkerhetskurs på øvingsbane (135 min)

3 800 kr

4.1.1 Bilkjøringens risiko (90 min)

0 kr

4.1.2 Kjøring i landeveismiljø (225 min)

4 500 kr

4.1.3 Planlegging og kjøring i variert miljø (180 min)

3 400 kr

4.1.4 Refleksjon og oppsummering (90 min)

0 kr

Førstehjelp

650 kr

Trafikalt grunnkurs u/mørkekjøring

2 350 kr

Mørkekjøring

1 750 kr

Annet

Baneleie

1 200 kr

Gebyr tilbakebetaling

300 kr

Gebyr teorieksamen Statens Vegvesen

620 kr

Gebyr praktisk eksamen Statens Vegvesen

1 070 kr

Lærebok

360 kr

TABSgo Undervisning

400 kr

Pakke

Pakkepris obligatorisk

  • 1 x 4.1.2 Kjøring i landeveismiljø
  • 1 x 4.1.3 Planlegging og kjøring i variert miljø
  • 1 x 4.1.4 Refleksjon og oppsummering
  • 1 x Førerprøve
  • 0 x Kjøretime
  • 1 x Sikkerhetskurs på øvingsbane
  • 1 x Trinnvurdering trinn 2
  • 1 x Trinnvurdering trinn 3

14 700 kr

Pakkepris obligatorisk + 10 timer

  • 1 x 4.1.2 Kjøring i landeveismiljø
  • 1 x 4.1.3 Planlegging og kjøring i variert miljø
  • 1 x 4.1.4 Refleksjon og oppsummering
  • 1 x Førerprøve
  • 10 x Kjøretime
  • 1 x Sikkerhetskurs på øvingsbane
  • 1 x Trinnvurdering trinn 2
  • 1 x Trinnvurdering trinn 3

21 200 kr


Lærere klasse B

Aage Braaten Drammen/Lier

Aage Braaten Drammen/Lier

975 83 580

aage@rh-trafikkskole.no

Anki Hansen Drøbak/Røyken/Hurum

Anki Hansen Drøbak/Røyken/Hurum

938 10 722

anki@rh-trafikkskole.no

Bjørn Thomas Johansen   Drammen/Lier

Bjørn Thomas Johansen Drammen/Lier

954 40 858

bjorn@rh-trafikkskole.no

Frans Terje Hansen           Røyken/Hurum/Drøbak

Frans Terje Hansen Røyken/Hurum/Drøbak

468 37 015

terje@rh-trafikkskole.no

Hans Hansen  Røyken/Hurum/Drøbak

Hans Hansen Røyken/Hurum/Drøbak

900 10 915

hans@rh-trafikkskole.no

Marius Kristiansen / Drøbak

Marius Kristiansen / Drøbak

928 28 283

marius@rh-trafikkskole.no

Morten Jacobsen Røyken/Hurum/Drøbak

Morten Jacobsen Røyken/Hurum/Drøbak

481 47 535

morten@rh-trafikkskole.no

Peter Brevik Hansen Røyken/Hurum/Drøbak

Peter Brevik Hansen Røyken/Hurum/Drøbak

458 30 783

peter@rh-trafikkskole.no

Stein Rognlie  / Drøbak

Stein Rognlie / Drøbak

980 45 878

stein@rh-trafikkskole.no

Tom Hansen Røyken/Hurum/Drøbak

Tom Hansen Røyken/Hurum/Drøbak

920 97 785

tom@rh-trafikkskole.no

Tommy Johansen / Drøbak

Tommy Johansen / Drøbak

936 92 504

tommy@rh-trafikkskole.no

Kommende aktiviteter

21. nov / Kontor sætre / 1.750 kr

22. nov / Kontor drøbak / 1.750 kr

22. nov / Kontor Drøbak / 1.750 kr

26. nov / kontor Drøbak / 2.350 kr

Ta kontakt

Adresse

Nordre Sætrevei 46

3475 Sætre

327 91 400

kontor@rh-trafikkskole.no

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker rh-trafikkskole.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Røyken & Hurum Trafikkskole A/S i Hurum - Drammen - Lier og Drøbak kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn